Desmit valstis ar augstāko nodokļu likmi

Pat tad, ja aizpildot savu nodokļu deklarāciju mēs visi uzskatām, ka valdība mūs izmanto, mēs joprojām varam justies labāk, ja paskatamies uz to, kas notiek citās valstīs. Ja vēlaties redzēt valsti, kurā jūs patiešām nevēlaties maksāt nodokļus, vienkārši lasiet tālāk šo rakstu.

1. Čada: Apvienoto Nāciju Organizācija ir likusi Čadas valdībai tērēt 70% no sava budžeta, lai samazinātu nabadzību, tāpēc, lai cik neloģiski tas varētu šķist, viņi nolēma palielināt iedzīvotāju algas ar nodokli no 20 līdz 60%, no kuriem 75% paļaujas uz lauksaimniecību. Kāds interesants veids, lai cīnītos pret nabadzību mejores tratos!

2. Zviedrija: Zviedrija atkal izveidoja Providējošo valsti, un tā bieži tiek uzskatīta par piemēru politisko institūciju zemajam līmenim saistībā ar publiskajām izmaksām. Visticamāk, ka cilvēki izrāda mazāku pretestību maksāt savus nodokļus, ja viņi uzskata, ka tie tiek izmantoti lietderīgu iemeslu dēļ. Bet jebkurā gadījumā ar 57,7% ienākumu nodokli Zviedrija nav valsts, kurā jūs varat veikt vislielākos iekrājumus.

3. Nīderlande: Krīze šai valstij ir jau aiz muguras, tādēļ mēs varētu gaidīt, ka nodokļu administrācija kļūst mīkstāka, bet gluži pretēji, tikai ar 4,1% bezdarba līmeni valstī, Nīderlandes valdība zina, ka tā var gūt labus kumosus no kopējās kūkas. Un tā nevilcinās iedzīvotājus aplikt ar 53% ienākuma nodokli!

4. Dānija: Skandināvijas valstu bloks ir dārgs nodokļu ziņā, par spīti tam, ka Dānija pēdējos gados ir pielikusi pūles tā samazināšanā (no 59% ienākuma nodokļa līdz 51,5%). Samazinājums neizskatās tik liels, bet tas ir pietiekoši, lai ļautu viņiem nokāpt no goda pjedestāla!

5. Kongo Demokrātiskā Republika: Starp naudas atmazgāšanu, kas tika veikta prezidenta Mobutu valdīšanas laikā un vienu no lielākajiem Āfrikas kontinenta parādiem, mūs pat nepārsteidz, ka cilvēki tiek aplikti ar nodokļiem līdz 50% no viņu ienākumiem.

6. Apvienotā Karaliste: Šeit ir īstie krīzes upuri… Britu cilvēki ir atklājuši taupības izjūtas. Daļa cilvēku redz kā līdz 50% no viņu ienākumiem tiek novirzīti kā “ieguldījums valsts labā”. Labi, ka viņiem joprojām ir karaļnama likstas, lai domātu par kaut ko citu!

7. Beļģija: Mēs bieži dzirdam, ka pārāk liela administrācija un pārāk daudz valdības locekļu var izskaidrot pārmērīgu fiskālo spiedienu. Beļģija ir pierādījusi tās spēju izdzīvot bez valdības, un vienalga aplikt ar nodokļiem cilvēkus bez nožēlas, kur vidēji vairāk nekā trešdaļa no ienākumiem tiek samaksāta nodokļos.

8. Austrija: Tā pat kā Nīderlande, Austrijas valdība veica matemātiku- mazs bezdarba līmenis (4,3%) nozīmē daudz nodokļu maksātāju. Fiskālais spiediens neļauj nevienam justies brīvi un vidēji no algas atvelk 50% nodokļos.

9. Senegāla: Senegālas valdībai nav tāda paša kalkulatora kā Nīderlandē vai Austrijā, bet tā ir ieguvusi tādus pašus rezultātus. Par spīti lielajam valsts 48% bezdarba līmenim, valstij ir tik liels parāds, kas ir jāatmaksā, un tāds Starptautiskā Valūtas Fonda spiediens, ka tai ir jāatrod nauda, ​​lai kur tā būtu, pat ja tas nozīmē palēlināt valsts attīstību este sitio web.

10. Norvēģija: Valstī, kurai ir pietiekami daudz izejvielu, lai apturētu Eiropas Savienību un kurā tās galvaspilsēta ir viena no visdārgākajām vietām pasaulē, nodokļu maksātāji noteikti var piedalīties. Tas ir vismaz tas, ko Norvēģijas valdība ir aprēķinājusi ar ienākuma nodokļiem, kas var sasniegt 40%
Tātad, vai jūs tagad jūtaties pozitīvāk, kad aizpildat nodokļu deklarāciju? Jūtieties brīvi komentēt, ja jūs zināt citas vietas, kur nodokļu apmēri ir aizgājuši par tālu!

Scroll to Top