Simpātiska firmas uzgaidāmā telpa

Uzgaidāmā telpa rada pirmo iespaidu par tavu biznesu. Jebkurā laikā caur to var iet jauns klients, biznesa partneris vai darba meklētājs. Tai ir jāizskatās nevainojami labi, lai liecinātu tikai pozitīvo par uzņēmumu un nerādītu tumšo daļu. Nav svarīgi cik liela platība ir paredzēta uzgaidāmajai telpai, ir jāpieiet ar izdomu un jāpielieto dažādas viltības, lai to vizuāli paplašinātu un izgreznotu.

Raksts tapis sadarbībā ar mcredit.mx

Izvēlies atbilstoša izmēra mēbeles
Tas, ka krēslam ir jābūt mīkstam un komfortablam, ir skaidrs. Taču, ja uzgaidāmā telpa ir maza, tad ir jāsamazina platība, ko aizņemt uzgaidāmie krēsli. Tie nedrīkst aizņemt visu vietu, lai nerodas saspiestības sajūta. Krēsls nedrīkst būt tikai viens, ir jābūt vismaz komplektam.

Izmanto stratēģisku izkārtojumu
Sakārto mēbeles tā, lai skaidri būtu saprotams galvenais ceļš uz tālākām uzņēmuma telpām. Lai nekas neaizšķērsotu galveno ceļu. Pārējo telpu vajadzētu izplānot saistībā ar durvju un logu pozīciju. Nevajadzētu likt krēslus pie pašām durvīm, lai aukstā laikā klientam nebūtu nepatīkami sēdēt caurvējā katru reizi, kad atveras durvis. Tieši tāda paša iemesla dēļ nevajadzētu zem logiem novietot krēslus. Novieto krēslus tā, lai cilvēks sēžot redz, kad tiek aicināts uz sarunu.

Pievieno mākslas elementus
Tu vari izmantot dažādus mākslas darbus, lai izdekorētu sienas, grīdu vai palodzes. Tās var būt gleznas, zīmējumi, skulptūras vai akmeņu kompozīcijas – jebkas, kas piestāv tavam uzņēmumam. Pašu sienu krāsu gammu vari izveidot interesantāk kā ierasto vienas krāsas tehniku. Mākslas darbi ir iespējami dažādos izmēros, tāpēc tos ir viegli iekļaut kopējā dizainā.

Zaļo augu audzēšana
Dabas klātbūtne, augi un ziedi paceļ cilvēku garastāvokli. Telpa uzreiz izskatās dzīvīgāka un mājīgāka. Augi arī attīra un piešķir svaigu gaisu telpai. Ir pierādīts, ka birojos, kur ir zaļie augi, gaisa kvalitāte ir daudz augstāka, salīdzinot kur augu nav. Pievieno dažus puķu podiņus uzgaidāmajā telpā un cilvēku noskaņojums pacelsies. Tikai nedrīkst aizmirst par augu kopšanu, putekļu slaucīšanu un apliešanu.

Vienmēr tīras telpas
Lai saglabātu profesionālu skatu, uzgaidāmā telpa “lobijs” vienmēr ir jātur tīrībā. Katru rītu vajadzētu pārslaucīt putekļus un izsūkt iepriekšējās dienas sastaigātās smiltis.

Atspirdzinājumu piedāvājums
Ļoti laba ideja savā uzgaidāmajā telpā ierīkot ūdens aparātu. Karstā vasarā var veldzēties ar aukstu ūdeni, bet aukstā ziemā cienāties ar dažādām tējām vai kafiju. Cilvēkiem patīk, ja par viņiem īpaši padomā, un šāds aparāts sniegtu lielāku gandarījumu sēdēt tavā uzgaidāmajā telpā.

Ievies elektronisko zvaniņu
Ļoti noderīgi ir ieviest elektrisko zvaniņu ikreiz, kad klients ienāk pa tavām durvīm. Ir situācijas kad uzgaidāmajā telpā var nebūt neviens no personāla, taču, līdzko izdzird zvaniņa skaņu pie durvīm, tā dodas apkalpot klientu. Apmeklētājs vai apmeklētāji ne vienmēr ir piereģistrējies uz konkrētu laiku, tāpēc, arī tikai tad, ja viņam ir daži jautājumi, nerastos apmulsuma situācijas, kad nav neviens, kas pārstāv uzņēmumu.

Nodrošini lasāmvielu vai izklaides
Ir labi, ja esi padomājis par visām paaudzēm. Dažādas lasāmvielas vai televizors būtu tas, kas nepieciešams. Vēlams, lai žurnāli, pārraide vai grāmatas būtu pēc iespējas pietuvināti tavai uzņēmuma specifikai. Visu lasāmvielu jānovieto blakus krēsliem, lai katru reizi, kad klients vēlas pārmainīt citu žurnālu, viņam nav jāiet pāri visai telpai.

Ievies mūziku
Cilvēkus ietekmē mūzika. Arī tā var būt par labu priekšnoteikumu, ka klients aizies no tava uzņēmuma apmierināts ar sniegto palīdzību vai pakalpojumu. Izvēlies pareizo mūziku, attiecīgi savai specifikai, jo tu zini, kāda mērķauditorija interesējas par tavu biznesu. Ja tā ir uz skaistumkopšanu vērsta specifika, izvēlies relaksācijas mūziku, bet uz komunikācijām un reklāmām vērsta auditorija labāk klausīsies radio atraktīvās pārraides.

Paldies mexikas sponsoram MC

Scroll to Top