Trīs lietas, kur ieguldīt naudu 2018. gadā

Tā kā ir jauns gads, daudziem noteikti ir jābūt kaut kādai naudai, lai investētu jeb ieguldītu. Varbūt jūs tikko saņēmāt paaugstinājumu. Vai arī, iespējams, gada beigu prēmija sniedz papildus finanses jūsu kabatā. Katrā ziņā jums ir jābūt gudriem ar ieguldījumiem, ja vēlaties, lai šie papildu eiro tiktu veiksmīgi izmantoti. Problēma ir tāda, ka jums nav ne jausmas, kur ieguldīt naudu. Kamēr jūs esat informēts par neskaitāmām investīciju iespējām, milzīgais iespēju skaits var būt ļoti mulsinošs. Iespējas apkopojis portāls www.rapidos24.mx.

Jūs tērējat tik daudz laika, analizējot savas iespējas, kas beidzas ar to, ka jūs to atliekat un īsti nekad neieguldāt. Un galu galā papildu nauda, ​​kuru jūs esat ieguvuši, tiek iztērēta rēķinos vai negaidītos izdevumos. Citiem vārdiem sakot, dzīve izspēlē savas kārtis. Ja vēlaties pārliecināties, ka jūsu papildu nauda nezudīs, jums ir jāiegulda tūlīt. Noteikts pētījumu apjoms ir labi, ja tas palīdz jums atrast pareizos ieguldījuma mērķus, taču jums joprojām ir jārīkojas ātri. Paturot to prātā, šie varētu būt trīs labākie veidi, kā ieguldīt savus liekos līdzekļus 2018. gadā.

# 1: akciju tirgus
Kaut arī “ieguldījumi akciju tirgū” ir daži no visvienkāršākajiem padomiem, tiem ir pamats. Kaut arī visi zina, ka ieguldījumi akciju tirgū vēsturiski ir atmaksājušies, ir pārāk daudz cilvēku, kuri neuzticas finanšu tirgiem un izvēlas atturēties no tiem. Tad ir cilvēki, kuri domā, ka akciju tirgus tagad ir tik pārspīlēts, ka viņiem tā liekas neprātība tajos iesaistīties. Bet neviens nepasaka, lai jūs ieguldāt katru papildu centu, kas jums ir krājumos. Tā vietā ir vērts ieguldīt mazas naudas summas laika gaitā, izmantojot metodi, ko sauc par “dolāra cenas vidējo rādītāju”. Dolāra vidējās izmaksas prasa, lai mēs ieguldītu mūsu investīcijas ilgākā laika posmā. Tas varētu būt 12 mēneši vai 18 mēneši. Varētu arī būt pieci gadi. Kolorādo finanšu padomnieks Deivids Hendersons (David Henderson) no Jenkins Wealth turpina paskaidrot, kā darbojas dolāru cenas vidējā vērtība: kad tirgus ir augsts, jūs pērkat mazāk akciju un, kad tirgus ir zems, jūs pērkat vairāk akciju. Tas nozīmē, ka laika gaitā jums būs zemāka vidējā akcijas cena, izmantojot šo metodi. Būtu jābūt viegli saprotams, kāpēc tas būtu izdevīgi. Mēs runājam tieši par dolāra tirgu, jo tur notiek vislielākās investīcijas un arī cenu maiņas. Protams, ir pieejami arī vietējie eiro tirgi, ko parasti piedāvā bankas, bet tur svārstības ir ļoti nelielas un ir arī citas problēmas, kas nav starptautiskā tirgū. Ja jums ir finanšu padomnieks, viņš var darboties ar jūsu kopfondiem. Pretējā gadījumā jūs varat ieguldīt indeksu fondos, kuri netiek aktīvi pārvaldīti, bet kuriem ir ilga stabilā peļņa.

# 2: Vienādranga kreditēšana
Otrā vieta, kur šogad ir atlicināt daļu no jūsu liekās naudas, ir vienādranga aizdevumu platformās, piemēram, Lending Club un Posper. Ar šiem uzņēmumiem jūs varat aizdot naudu privātpersonām ar nelielu pieaugumu, it kā jūs būtu banka. Labākā daļa ir tas, ka jūs varat nopelnīt diezgan pienācīgu peļņas likmi – parasti tas ir augstāka par 6% (2000 pesos).

# 3: nekustamais īpašums
Šāda iespēja tomēr nav piemērota visiem. Par laimi, ir daudz veidu, kā ieguldīt nekustamajā īpašumā, neskarot fizisko īpašumu. Viens no iespējamiem apsvērumiem ir ieguldīt nekustamo īpašumu vērstpapīri. Jūs varat izmantot kādu uzticamu kompāniju, kas pērk komerciālos īpašumus un ļauj citiem ieguldīt mazas naudas summas. Jums var piederēt daļa komerciālā nekustamā īpašuma projekta.

Scroll to Top